ВІТАЄМО! ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ

МИКОЛАЇВСЬКИЙ КОЛЕДЖ БІЗНЕСУ І ПРАВА
Вищого навчального закладу Укоопспілки
"Полтавський університет економіки і торгівлі"

Середа, 27.01.2021, 05:05
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Архів записів
Друзі сайту

COOP
Форма входу

Історична довідка

Сьогодні навчальний корпус Миколаївського коледжу бізнесу і права має такий вигляд:

Миколаївський коледж бізнесу і права бере початок з 1927 року, коли у Миколаєві була створена торгово-кооперативна школа яка в 1953 році реорганізована в кооперативне училище, а в 1968 році - в кооперативний технікум.

На початку 60-х років за ініціативою голови правління Миколаївської облспоживспілки А.Д.Ферлія було розпочато будівництво нового навчального корпусу.

"Рахувати відкритим ... технікум з 15 червня 1968 року", - словами першого наказу по технікуму підписаного першим директором З.С.Овсяницькою 17 червня почалася його історія. Повноцінне життя, а значить і його історія, почалися тоді, коли пролунав перший дзвоник і до аудиторій ввійшли перші студенти. Через рік технікум видав свою продукцію: 139 випускників отримали дипломи бухгалтера і товарознавця. Так почалася насичена проблемами і досягненнями історія технікуму. Колектив вирішував велику кількість різноманітних завдань. Адже ще не було гуртожитку, актової і спортивної зал, в навчальних аудиторіях не вистачало обладнання, були проблеми з кадрами. Але технікум жив і творив.

 

 

Сьогодні це навчальний заклад, який має все необхідне для підготовки кваліфікованих спеціалістів.

На всіх рекламних буклетах Миколаївського коледжу бізнесу і права читаємо, колись урочисто заявлену студентами фразу: "Тут ви захочете вчитися!".

Що ж приваблює сюди молодь? Мабуть атмосфера приязні, доброти і разом з тим вимогливості, що царять у технікумі, затишок і порядок у кабінетах і лабораторіях, а головне - сучасні технології навчання, можливості реалізувати свої вміння і здібності у навчанні, на сцені, спортивному майданчику. Врешті, можливість жити справжнім бурхливим студентським життям.

Запорукою всього цього - тісна співпраця і спільні зусилля педагогічного та студентського колективу, адміністрації, студентської ради та профкому, збереження і розвиток добрих національних освітянських традицій і впровадження новітніх технологій навчання.

За 41 рік технікум підготував 17386 фахівців. Свого часу технікум закінчили голова правління Миколаївської облспоживспілки Білоус Іван Андрійович, голови правлінь 4 провідних райспоживтовариств, багато керівників та головних бухгалтерів, провідних фахівців кооперативних організацій, фінансових та банківських установ, підприємств торгівлі та ресторанного господарства, юридичних служб, судових і правоохоронних органів нашої області.

Широко застосовується проблемний метод навчання, заняття-презентації, рольові та ділові ігри, диспути тощо. Традиційними стали лекційні і практичні заняття з використанням інтерактивної дошки, комп'ютерної техніки і відповідних інформаційних та мультимедійних програм.

Матеріально-технічна база коледжу складається з навчально-лабораторного корпусу та гуртожитку. Навчальний процес забезпечують 36 навчальних кабінетів, у т. ч. 10 оснащених комп’ютерною технікою, 2 спортивні і актова зала, бібліотека з читальною залою, 15 комп'ютерами приєднаними до мережі Internet та фондом літератури понад 39 тис. одиниць, періодичними виданнями.

Коледж має 120 комп’ютерів, 108  з яких забезпечують навчальний процес у 10 кабінетах, інші на циклових комісіях, бібліотеці, навчальній частині. Технікум має свій сайт. Цілодобово працює Internet. Локальна мережа  дає змогу проводити водночас 11 занять з використанням комп’ютерної техніки та інтерактивної дошки. В розпорядженні студентів комп’ютерні програми «1-С Бухгалтерія», «Операційний день банку», «Ліга – Закон», «Аналіз фінансового стану підприємств», «Нотаріус», «Юрисконсульт», «Комерсант», складові частини  програми фінансових установ (страхових, податкових, казначейства), тощо.

 

Навчальний процес забезпечують 60 викладачів. Серед них 33 (55%)  вищої категорії, 14 (23%) першої, 8 (13%) мають педагогічне звання «викладач-методист», два вчений ступінь кандидата наук.

Навчання в коледжі здійснюється за модульно-рейтинговою системою, яка передбачає оцінювання всіх форм навчальної роботи студентів і звільнення їх від підсумкового контролю при успішному виконанні навчального плану.

Якісну підготовку фахівців забезпечують як традиційні так і інтерактивні форми і методи навчання: проблемні заняття, заняття-презентації, рольові і ділові ігри, диспути, з використанням комп’ютерної техніки, відповідних інформаційних та мультимедійних програм.

Студенти активно демонструють свої досягнення у навчанні при проведенні тижнів спеціаліста, участь в обласних, регіональних, Всеукраїнських конференціях, конкурсах, олімпіадах.

Культурно-спортивні розважальні програми Дні національних свят, студента, здоров’я,   День закоханих, конкурси «Міс технікуму», «Козацькі розваги», «А нумо хлопці» сприяють змістовному відпочинку студентів.

Всі студенти забезпечуються гуртожитком, який розташований поряд з навчальним корпусом.

Після закінчення коледжу Ви будете мати змогу продовжити навчання з 3-го курсу з обраної спеціальності на базі технікуму за заочною формою навчання у Полтавському університеті економіки і торгівлі і отримати повну вищу освіту рівня "спеціаліст".

Отже, шановні абітурієнти, думайте, зважуйте і вступайте до Миколаївського коледжу бізнесу і права.

Наша адреса: 54034 м.Миколаїв, проспект Миру,20.

 

Музей коледжу

Про нас пишуть

 

Пошук
Календар
«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
АКТУАЛЬНО!
Изменить мир вокруг
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 42
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright МКБП ВНЗ УКС ПУЕТ © 2021
Використовуються технології uCoz