Понеділок, 23.07.2018, 02:13
Вітаю Вас Гость | RSS
ВІТАЄМО! ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ

МИКОЛАЇВСЬКИЙ КОЛЕДЖ БІЗНЕСУ І ПРАВА
Вищого навчального закладу Укоопспілки
"Полтавський університет економіки і торгівлі"

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Меню сайту
Анкетування
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 38
Форма входу

Комерційно-технологічне відділення

Комерційно-технологічне відділення готує молодших спеціалістів за спеціальностями Товарознавство та комерційна діяльність, Товарознавство та комерційна діяльність (спеціалізація "Товарознавство в митній справі"), "Виробництво харчової продукції".

Викладачі та студенти товарознавчого відділення виконували числені дослідження з розробки та впровадження НОП, переведення підприємств торгівлі на нові форми товаропостачання з використанням тари - обладнання.

Підготовка молодших спеціалістів здійснювалася за спеціальностями:

  • «Організація кооперативної торгівлі та товарознавство товарів народного споживання»,
  • «Організація заготівель та товарознавство сільськогосподарської продукції» (спеціалізація: «Організація заготівель та товарознавство рослинництва та тваринництва»),
  • «Організація та управління кооперативною торгівлею»,
  • «Товарознавство продовольчих та непродовольчих товарів».

З 1990 року на відділенні розпочалася підготовка фахівців за спеціальностями "Технологія приготування їжі та організація громадського харчування", втілена ступенева форма навчання.

 

З 1997року підготовка молодшого спеціаліста здійснюється за новими навчальними планами за спеціальностями: "Товарознавство та комерційна діяльність», «Технологія харчування».

 

 
Практичне заняття з дисципліни
"Товарознавство непродовольчих товарів"

 
Практика з дисципліни
"Особливості ресторанного сервісу"

 
 
На лабораторній роботі
"Технологія приготування їжі"
 

З 2002 року в навчальних закладах споживчої кооперації  розпочинається підготовка фахівців за спеціалізацією «Товарознавство в митній справі». Миколаївський коледж одним із перших здійснив набір студентів та підготував спеціалістів «товарознавець-комерсант» для митниці.

 

Значний вклад у становлення та розвиток комерційно технологічного відділення внесли завідуючі відділенням: Тульчіі А.М., Карабаналова М.М., Чухно С.Д., Волошин М.С., Бабій В.С. Красовська Н.Є., Чигринська Г.В., Карпенко С.О., Дубченко Н.Б. Яковенко В.А., Рудь І.Ю.

 

За роки існування комерційно-технологічне відділенні підготувало молодших спеціалістів за спеціальностями «Товарознавство непродовольчих товарів» - 668 чол., «Товарознавство продовольчих товарів» - 484 чол., «Товарознавство непродовольчих та продовольчих товарів»-1554 чол., «Організація кооперативної торгівлі та товарознавство товарів народного споживання» - 717 чол, «Організація заготівель та товарознавство сільськогосподарської продукції» - 43 чол., «Товарознавство та комерційна діяльність» -181 чол., «Товарознавство та комерційна діяльність» (спеціалізація «Товарознавство в митній справі») - 162 чол.

 

До складу комерційно-технологічного відділення входять циклові комісії "Товарознавства та комерційної діяльності" та "Виробництва харчової продукції".

Педагогічний колектив комерційно-технологічного відділення здатний здійснювати  якісну підготовку фахівців для бізнесу, адаптувати їх до ринкових реалей, об'єднувати зусилля роботодавця  та освітян, забезпечувати торгівлю кваліфікованими  кадрами, наявність яких є запорукою  стабільного розвитку індустрії обслуговування.

 

 

Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
АКТУАЛЬНО!
Изменить мир вокруг
Архів записів
Друзі сайту

COOP
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright МКБП ВНЗ УКС ПУЕТ © 2018
Використовуються технології uCoz