Понеділок, 18.06.2018, 19:29
Вітаю Вас Гость | RSS
ВІТАЄМО! ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ

МИКОЛАЇВСЬКИЙ КОЛЕДЖ БІЗНЕСУ І ПРАВА
Вищого навчального закладу Укоопспілки
"Полтавський університет економіки і торгівлі"

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Меню сайту
Анкетування
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 38
Форма входу

Економічне відділення

 

Економічне відділення готує молодших спеціалістів за спеціальністю "Фінанси і кредит"

 

Наказом №  16 від 22.08.68 року «Про зарахування на стаціонарне відділення» вперше студентами  технікуму  спеціальності

 «Бухгалтерський облік» зараховано по 30 чоловік як на перший, так і на другий курс. В 1969 році здійс­нено перший випуск спеціалістів - бухгалтерів на заочному, а в 1970-му - на денному відділенні.

 

З економічного напрямку поряд з спеціальністю «Бухгалтерський облік» готували  фахівців зі спеціальності «Планування в радянській торгівлі».

 

У 1992 - 93 навчальному році ведеться підготовка спеціалістів за ступеневою формою навчання за новими навчальними планами. Через рік 90 студентів отримали робітничу професію оператора-касира. Кращі з випускників були зараховані на другий ступінь навчання для одержання кваліфікації молодшого спеціаліста за спеціальністю «Бухгалтерський облік».

 

 
 

 

У зв'язку з відкриттям нових спеціальностей у 1994 - 95 навчальному році вперше сформована група з найкращих випускників ступеневої форми навчання за спеціалізацією

Семінар з дисципліни
"Гроші і кредит"
 

«Бухгалтерський облік у банках». Це останній рік підготовки робітничих професій в технікумі за окремою спеціалізацією.

 

У 1995 - 96 навчальному році вперше проводиться набір студентів на спеціальності «Фінанси і кредит», «Банківська справа».

Заняття на економічному відділенні проводяться в спеціалізованих, відповідним чином обладнаних кабінетах бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту, банківської справи, комп’ютерних лабораторіях.

Тепер на економічному відділенні здійснюється підготовка молодших спеціалістів спеціальності ««Фінанси і кредит».

 

Кваліфікованими спеціалістами: бухгалтерами,  фінансистами поповнюються усі галузі як споживчої кооперації, так і інших галузей народного господарства. Випускники коледжу працюють у різних куточках не тільки України, а й інших держав. Багато з них стали справжніми майстрами своєї професії. Коледж пишається такими випускниками, як голова ревізійної комісії облспоживспілки Логвина К.В., головний бухгалтер Первомайського РСТ Ященко Н. С, головний бухгалтер КП "Супутник" - Загребельна С.А., головний бухгалтер Березанського РСТ - Курило Г.Є., головний бухгалтер Баштанського управління праці та соціального захисту населення - Дениско С.Г., головний бухгалтер Братського РСТ Чамата Г.Л., головний бухгалтер Новобузького казначейства - Лисенко С.А.

 

Випускники коледжу, здобувши вищу освіту, працюють викладачами – Рибалка С.Г. та, головний бухгалтер Терещук А.В.

Відкрите заняття з дисципліни
"Банківська справа"

 

Набуті  знання  студенти  закріплюють  у  наукових товариствах, ведуть дослідницьку творчу роботу під керівництвом молодих енергійних викладачів з певним досвідом. Студенти  економічного  відділення  проходять  технологічну практику в банках м. Миколаєва та області, на підприємствах та в організаціях різних форм власності.

Після закінчення  коледжу випускники, одержавши міцну професійну підготовку продовжують навчання для одержання повної вищої освіти  У Полтавському університеті економіки і торгівлі,   Державному  аграрному  університеті, гуманітарному університеті ім. Петра Могили, Національному університеті кораблебудування.

 

На відділенні, з самого початку створення навчального закладу, між групами організовано змагання «Краща група», «Студент року» посеместрово підбиваються підсумки і кращі студенти заносяться на Дошку пошани. Навчальні групи - переможниці нагороджуються грамотами, грошовими преміями та цінними подарунками.

 

На відділенні проводяться цікаві, добре підготовлені й художньо оформлені тематичні виховні години, конкурси, олімпіади. Кожна випускна група залишає в коледжі літопис, де відображаються найбільш цікаві, пам'ятні хвилини, які запам'ятались як групі, так і кожному студенту, побажання майбутнім студентам.

 

Кращим студентам призначається стипендія ім. А.Д. Ферлія, ім. Защука, міського голови та голови облдержадміністрації.

 

Виставка студентських
творчих робіт

 

Щорічно цикловими комісіями відділення проводяться тижні спеціальностей: «Фінанси», «Банківська справа»; «Бухгалтерський облік». Під час тижнів проводяться зустрічі зі спеціалістами споживчої кооперації, олімпіади з економічних дисциплін, випуск стіннівок, конкурси «Моє хобі», «Наші захоплення». На цих конкурсах студенти демонструють художні роботи, вишиванки, малюнки, композиції з природного матеріалу. Студенти люблять і з цікавістю відвідують такі виставки.

 

 

Дають міцні знання та проводять виховну роботу висококваліфіковані викладачі вищої категорії  Коца І.А., Рибалка С.Г. , Невинська М.Г., першої -  Гребенюк Г.Л.

 
 
 
 
 
 
 

 

Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
АКТУАЛЬНО!
Изменить мир вокруг
Архів записів
Друзі сайту

COOP
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright МКБП ВНЗ УКС ПУЕТ © 2018
Використовуються технології uCoz