Четверг, 25.04.2019, 15:55
Вітаю Вас Гость | RSS
ВІТАЄМО! ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ

МИКОЛАЇВСЬКИЙ КОЛЕДЖ БІЗНЕСУ І ПРАВА
Вищого навчального закладу Укоопспілки
"Полтавський університет економіки і торгівлі"

Меню сайту
Анкетування
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 39
Форма входу

Благодійний фонд

25 березня 2008 року створено благодійний фонд "Освіта ХХІ століття"

 

Діяльність фонду.

Благодійний фонд «Освіта ХХІ століття» був створений у квітні 2008 року у відповідності з Законом України «Про благодійництво та благодійні організації». Засновниками фонду виступили випускники минулих років Миколаївського торгово-економічного кооперативного технікуму (зараз Миколаївський коледж бізнесу і права): голова правління Миколаївської облспоживспілки Іван Білоус, голови правлінь районних споживчих товариств: Снігурівського – Сергій Бастан, Березанського – Сергій Рубцов, Очаківського – Іван Колесник та директор Миколаївської філії АБ «Укоопспілка» - Марія Зайкова.

Головною метою благодійного фонду є надання фінансової підтримки Миколаївському коледжу бізнесу і права в справі розвитку, оновлення та розширення його матеріально-технічної бази, сприяння впровадженню кращих умов навчання та покращення соціально-економічних умов для студентів та викладачів.

Членами благодійного фонду стали колишні випускники коледжу, які працюють в кооперативних організаціях Миколаївської області та уповноважені представники органу студентського самоврядування технікуму. Благодійниками фонду виступають кооперативні організації області, випускники коледжу, студенти та їх батьки.

Для виконання статутних вимог благодійним фондом разом з адміністрацією та фахівцями коледжу були розроблені вісім спеціальних програм, згідно яких здійснюється фінансування коледжу за рахунок благодійних внесків. Ці спеціальні програми з кошторисами були обговорені та схвалені на засіданні педагогічної ради коледжу, затверджені загальними зборами членів благодійного фонду.

Назви програм говорять про аспекти життя коледжу, на які витрачаються сьогодні благодійні внески:

Підвищення кваліфікації, педагогічної майстерності викладачів та впровадження новітніх технологій.

 

  • Талановиті студенти
  • Участь у конкурсах
  • Розвиток фізкультури і спорту
  • Інформаційно-програмне та документальне забезпечення навчального процесу
  • Профорієнтаційна робота
  • Охорона здоров’я та соціальний захист працівників
  • Поліпшення матеріально-технічної бази коледжу

 

Про цільове використання благодійних коштів адміністрація коледжу щоквартально звітує перед правлінням благодійного фонду, а кожні півроку перед благодійниками. Правління фонду також періодично звітує про результати роботи та цільове використання коштів перед наглядовою радою, загальними зборами та благодійниками.

Діяльність благодійного фонду «Освіта ХХІ століття» надає можливості акумулювати кошти на рахунках та цілеспрямовано їх використовувати на поліпшення якості навчально-виховного процесу, оновлення та збереження матеріально-технічної бази коледжу у цивілізованому, правовому полі.

Правління благодійного фонду звертається до випускників коледжу усіх років прийняти участь в діяльності фонду, згадати щасливі роки студентського життя і в знак вдячності за навчання внести свій посильний вклад для поліпшення діяльності Миколаївського коледжу бізнесу і права.

 

Банківські реквізити фонду:

Благодійний фонд "Освіта ХХІ століття"
Р/р 26002053204208
МФО 326610, МФ Приватбанк

код ЄДРПОУ 35835031
Поштова адреса: 54034 м.Миколаїв, пр.Миру 20

 

За 2018 рік благодійним фондом "Освіта XXI століття" було отримано від благодійників 79 тис.грн. благодійних внесків. Надано безповоротної фінансової допомоги Миколаївському коледжу бізнесу і права 79 тис.грн., як передбачено статутом благодійного фонду.

Двічі на рік правління фонду та адміністрація коледжу звітує перед благодійниками про цільове використання благодійної допомоги.

Правління фонду та адміністрація Миколаївського коледжу бізнесу і права щиро вдячні благодійникам за надану благодійну допомогу та мають надію на плідну співпрацю в подальшому.

Оприлюднення інформації про роботу благодійного фонду у газеті "Споживчий ринок" випуск 10 (88). Березень 2019 року.

 

Пошук
Календар
«  Апрель 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
АКТУАЛЬНО!
Изменить мир вокруг
Архів записів
Друзі сайту

COOP
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright МКБП ВНЗ УКС ПУЕТ © 2019
Використовуються технології uCoz