Четверг, 25.04.2019, 15:56
Вітаю Вас Гость | RSS
ВІТАЄМО! ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ

МИКОЛАЇВСЬКИЙ КОЛЕДЖ БІЗНЕСУ І ПРАВА
Вищого навчального закладу Укоопспілки
"Полтавський університет економіки і торгівлі"

Меню сайту
Анкетування
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 39
Форма входу

Бібліотека

Бібліотека Миколаївського коледжу бізнесу і права є навчальним, науковим, інформаційним та культурно-просвітницьким структурним підрозділом коледжу.

 

Віртуальний огляд читального залу бібліотеки.

 

 

Головне завдання бібліотеки - забезпечити необхідною літературою освітньо-виховний процес коледжу, тому книжковий фонд дуже різноманітний та багатий. Він складається з офіційно-документальної, навчальної, наукової, довідкової літератури з різних галузей знань, а також художньої літератури різних письменників та поетів країн світу.

Працівники бібліотеки завжди є активними учасниками у всіх заходах коледжу. У бібліотеці постійно діють книжкові виставки та виставки періодичних видань.

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційно-бібліографічне обслуговування студентів, викладачів, співробітників проводиться на абонементі і в читальній залі, де також проводяться виховні та інформаційні години, літературні та тематичні вечори, зустрічі з цікавими людьми.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читальна зала Миколаївського коледжу бізнесу і права налічує 15 комп'ютеризованих робочих місць із постійним доступом до мережі Інтернет, які завжди до послуг наших студентів та викладачів. У комп’ютерній базі бібліотеки наявні матеріали навчально-методичних комплексів до навчальних дисциплін, за якими студенти мають змогу підготуватися до практичних та семінарських занять.

У роботі бібліотечного обслуговування впроваджуються та удосконалюються сучасні інформаційні технології. З жовтня 2005 року бібліотека використовує пакет програм «Бібліограф» призначений для формування електронного каталогу, організації пошуку та замовлення літератури читачами і реєстрації видачі та повернення книг.

З 2007 року бібліотека користується оновленою версією програми «Бібліограф-2007». В ній сформований електронний каталог бібліотечного фонду Миколаївського коледжу бізнесу і права, за допомогою якого організовується пошук та здійснюється замовлення літератури читачами.

 

 

Бібліотека сприяє не лише освітньому процесу, але й самоосвіті, духовному, естетичному і професійному вдосконаленню особистості, тож ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО БІБЛІОТЕКИ!

 

 

План роботи бібліотеки на 2018 -2019 роки (pdf)

 

Пошук
Календар
«  Апрель 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
АКТУАЛЬНО!
Изменить мир вокруг
Архів записів
Друзі сайту

COOP
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright МКБП ВНЗ УКС ПУЕТ © 2019
Використовуються технології uCoz