Четвер, 23.11.2017, 07:33
Вітаю Вас Гость | RSS
ВІТАЄМО! ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ

МИКОЛАЇВСЬКИЙ КОЛЕДЖ БІЗНЕСУ І ПРАВА
Вищого навчального закладу Укоопспілки
"Полтавський університет економіки і торгівлі"

Меню сайту
Анкетування
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 34
Форма входу

Бібліотека

Бібліотека є навчальним, науковим, інформаційним та культурно-просвітницьким структурним підрозділом коледжу. Її фонд налічує біля 40 000 примірників. 

    Понад 30 років завідувала бібліотекою Горячек Ольга Іванівна. Працівники бібліотеки завжди брали активну участь у всіх заходах коледжу, відкликалися на всі потреби викладачів та студентів. У читальному залі проводяться літературні вечори, виховні години, зустрічі з цікавими людьми. 

    Сьогодні бібліотекою завідує досвідчений спеціаліст Онілова Алла Федорівна. Основою роботи бібліотекі є пропаганда літератури з обраної професії, забезпечення безперервності навчання, самоосвіти, духовного, естетичного і професійного вдосконалення особистості. Кожного року в бібліотеці поповнюється фонд на суму до 20 000 грн., передплачується близько 40 примірників періодичних видань. 

    В роботі бібліотечного обслуговування впроваджуються та удосконалюються сучасні інформаційні технології. З жовтня 2005 року бібліотека використовує пакет програм «Бібліограф» призначений для формування електронного каталогу, організації пошуку та замовлення літератури читачами і  реєстрації видачі та повернення книг та періодики. З 2007 року бібліотека користується оновленою версією програми «Бібліограф-2007». Реєструються такі типи видань: книги, періодичні видання та статті. Кожне видання може мати посилання на один або декілька приєднаних документів (файлів), які авторизований користувач може переглядати на своєму комп'ютері. Час від часу поповнюється каталог електронних підручників.Правила користування бібліотекою.
(Витяг)

Користувач абонементу та читального залу має право:

1. Отримувати у тимчасове користування необхідні документи з фонду бібліотеки, користуватись послугами МБА.
2. Одержувати консультації фахівців бібліотеки.
3. Брати участь у заходах, що проводить бібліотека.
4. Обиратися до бібліотечної ради, надавати практичну допомогу бібліотеці.

Користувач зобов'язаний:

1. Під час запису до бібліотеки необхідно надати студентський квиток, або службове посвідчення, а також відомості про себе для заповнення читацького формуляру.
2. Дбайливо ставитися до літератури, отриманої з фондів бібліотеки, не псувати, не робити позначок, підкреслювань, не виривати та не загинати сторінки.
3. При одержані літератури перевірити їхню кількість та наявність пошкоджень, в разі виявлення дефектів попередити про це бібліотекаря.
4. Повертати літературу не пізніше встановленого терміну. Навчальна література видається на семестр або навчальний рік. Наукова, художня, цінна література та періодичні видання видаються тільки в читальний зал або на обмежений термін. На час літніх канікул повернути до бібліотеки усі зафіксовані за ним у читацькому формулярі документи.
5. У разі втрати або пошкодження літератури з фонду бібліотеки, користувач повинен замінити їх ідентичними або рівноцінними (за визначенням бібліотекаря), або відшкодувати їх ринкову вартість. 
6. Випускники коледжу до отримання диплому повинні повністю розрахуватися з бібліотекою і підписати обхідний лист.

Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
АКТУАЛЬНО!
Изменить мир вокруг
Архів записів
Друзі сайту

COOP
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright МКБП ВНЗ УКС ПУЕТ © 2017
Хостинг від uCoz